Як отримати інформацію про стан рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ

Дата: 25.03.2015 10:15

У зв’язку зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" з урахуванням змін, внесених до нього Законом України від 7 жовтня 2014 року № 1690-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності" (далі – Закон № 1621), відповідно до яких з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування податку на додану вартість (далі – ПДВ) та з метою підготовки змін до програмного забезпечення по формування звітності в електронному вигляді, Державною фіскальною службою України розроблено наступні форми:
Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (J/F1300103),
Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних (J/F1400103),
Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (J/F1301201),
Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ (J/F1401201).