Як вірно заповнити декларацію? - проконсультуйтесь у фахівців

Дата: 14.03.2014 11:08

Кожен платник до 1-го березня 2014 року може звернутися до органів Міндоходів з проханням надати роз’яснення щодо заповнення річної податкової декларації про майновий стан та доходи. Послуги за таким зверненням надаються безкоштовно.
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує громадянам , що кампанія декларування доходів за минулий 2013 рік, триватиме до 1-го травня 2014 року. Декларації про доходи можна подавати особисто платником або уповноваженою особою, завітавши у Центр обслуговування платників, який працює у місті . За вибором платника податку декларацію також можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення на адресу місцевих податкових інспекцій. Для електронного звітування зручні електронні сервіси «Декларування он-лайн» та «Електронний кабінет платника» розміщені на офіційному порталі Міндоходів.
При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, (граничний термін подання річної декларації для громадян 30 квітня 2014), а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу).
Наразі ж фахівці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ та центр обслуговування для платників працюють у штатному режимі і готові надати будь-яку допомогу щодо заповнення річної податкової декларації .