Як зареєструвати РРО в органах фіскальної служби

Дата: 25.05.2016 12:31

Спеціалісти ДФС зазначили: реєстрації підлягають РРО, модифікації яких включені до Державного реєстру РРО, з урахуванням сфер їх застосування й за умови, якщо строк служби, установлений у технічній документації на РРО, не вичерпався, а також з урахуванням строків первинної реєстрації, установлених Державним реєстром РРО.
Для реєстрації РРО суб'єкти господарювання (юридичні та фізичні особи — підприємці) подають до органу фіскальної служби за місцем реєстрації такі документи:
- заяву про реєстрацію РРО;
- копію документа, що підтверджує факт купівлі чи безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності чи користування РРО;
- копію документа на право власності чи іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де використовуватиметься РРО;
- копію договору суб'єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт РРО.
При цьому заяву про реєстрацію РРО можна подати як в паперовому, так і в електронному вигляді.
Органом ДФС приймається рішення про можливість реєстрації РРО, формується й резервується фіскальний номер РРО, а також видається суб'єкту господарювання відповідна довідка, яка дійсна протягом п'яти робочих днів.
Протягом цих днів суб'єкт господарювання забезпечує переведення РРО у фіскальний режим роботи: занесення фіскального номера до фіскальної пам'яті РРО, персоналізацію й опломбування РРО в Центрі сервісного обслуговування (далі — ЦСО).
Для завершення процедури реєстрації РРО суб'єкт господарювання до спливу строку дії довідки про резервування фіскального номера надає до органу ДФС копію довідки про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію РРО, виданий ЦСО.
Після отримання належним чином оформлених документів орган ДФС не пізніше наступного робочого дня здійснює реєстрацію РРО шляхом унесення даних до інформаційної системи ДФС і надає суб'єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО, що засвідчує реєстрацію РРО в органі ДФС.
Для реєстрації РРО або КОРО звертатись по місцю реєстрації СПД
Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ЦОПП , 1 поверх, вікно №4, тел.. (04335) 2-24-54