Який термін подання річної податкової декларації з податку на прибуток?

Дата: 11.02.2014 16:43

Податкові декларації за звітний рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Якщо платник податку на прибуток подавав податкові декларації з податку на прибуток за I квартал, півріччя, 9 місяців звітного року, то річну податкову декларацію за такий рік подає протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Таким чином, ті платниками податку на прибуток, які у 2013 році звітували щоквартально, повинні подати річну податкову декларацію – не пізніше 10 лютого 2014 р., а ті, які протягом року не подавали декларацію щоквартально, звітують за календарний рік – не пізніше 3 березня 2014 р.