Якісну воду - в кожен дім!

Дата: 11.07.2016 16:10

В селі Михайлівка 07 липня відбулося урочисте відкриття водогону. Будівництво системи водопостачання с. Михайлівка з назвою проекту «Якісну воду в кожен дім» тривало протягом 2014 – 2016 років та здійснювалось за вагомої підтримки швейцарсько - українського проекту DESPRO (870 тис. грн..), з залученням коштів обласного бюджету ( 50 тис. грн..), районного (30 тис. грн..) та сільського (30 тис. грн.) бюджетів. Внесок населення михайлівської громади – учасників проекту – 450 тис. грн.. ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» також взяла участь в співфінансуванні проекту, виділивши матеріали на суму близько 600 тис. грн.. Загалом вартість будівництва водогону склала понад 2 млн. грн..

На святі, яке так довго чекали михайлівчани, були присутні заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Броварник Василь Михайлович, голова Тульчинської райдержадміністрації Підболячний Микола Васильович, директор ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" Лещенко Ігор Васильович, експерт з питань DESPRO Кавун Андрій Вікторович.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю вокального ансамблю “Водограй” м. Вінниця, гурту “Червона калина” Тульчинського училища культури, аматорів народного мистецтва михайлівської громади, учнів місцевої школи.