З 4 квітня реєстрації місця проживання фізичних осіб делегується органам місцевого самоврядування

Дата: 04.04.2016 07:33

Управління ДМС України у Вінницькій області інформує, що 04 квітня 2016 року набуває чинності норма Закону України від 10.12.2015 року № 888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», а також постанови КМУ № 207 від 02.03.2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації», відповідно до яких повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у випадку, коли відповідно до Закону виконавчий орган сільської ради не утворено) - органу реєстрації).

Отже для здійснення реєстрації чи зняття з реєстраційного обліку, - громадяни мають звертатися до міських, селищних та сільських рад.