З Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2015 10:19

Колективом служби у справах дітей райдержадміністрації 29.12.2015 року, було проведено захід з нагоди новорічних свят, який відбувся в Тульчинському будинку дитини! В заході брали участь - спеціаліст І-ї категорії відділу опіки і піклування служби у справах дітей – Кучеренко Людмила Володимирівна, головний-спеціаліст, бухгалтер - Михайленко Таміла Володимирівна та керівник апарату райдержадміністрації - Найда Тетяна Миколаївна.
Маленькі вихованці закладу підготували для нас захопливі виступи: співали, танцювали, розповідали віршики та наділили нас атмосферою свята! В свою чергу спеціалісти служби пригостили діток новорічними солодощами та побажали, щоб кожна дитинка в новому році віднайшла «СВОЮ» родину, домашній затишок та безмежну батьківську любов!
З нагоди Нового Року хочеться в черговий раз скористатися можливістю привітати наших діток з святом:
«Рік новий іде новим кроком,
Всіх вітаєм з Новим роком!
Бажаєм здоровя, добра і надії,
Хай в новому році збудуться мрії,
А святкова колядка на Різдво Христве
Дарує вам Віри, Надії й Любові.»