Заповнюючи таблицю 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ вважається повідомленням про прийняття працівників на роботу

Дата: 15.06.2015 12:48

Відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України - звертають увагу податківці.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454, скасовано, та станом на сьогодні порядок повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу відсутній – повідомляють фахівці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ.

Тому, важливо зауважити, щодо прийняття необхідного порядку вважається «повідомленням», заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 № 460/26905, яке подається у складі обов'язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника із зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками (лист ДФС України від 04.06.2015 року №19779/7/99-99-17-03-01-17 “Про організацію роботи” на доповнення до листа ДФС від 29.01.2015 року №2627/7/99-99-17-03-01-17).