Зареєструватися підприємцем стане легше

Дата: 11.09.2013 16:51

Бажаючим розпочати підприємницьку діяльність не потрібно буде додатково звертатися до органів Міндоходів для подання заяв про реєстрацію платником податків. Верховною Радою України прийнято законопроект про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків. Відтак, особи, які виявили бажання займатися підприємницькою діяльністю, отримують можливість зареєструватися платником ПДВ і єдиного податку (в разі обрання спрощеної системи оподаткування) одночасно із поданням заяви на реєстрацію суб’єктом господарювання. Електронна копія відповідних заяв заноситься державним реєстратором до Єдиного державного реєстру.