Засідання колегії райдержадміністрації: господарські підсумки за 2016 рік

Дата: 23.02.2017 16:26

23 лютого 2017 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів засідання колегії райдержадміністрації за участю членів колегії, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районної ради, комунальних ЗМІ та ін. Розглянуто наступні питання порядку денного: 1) про підсумки роботи господарського комплексу району за 2016 рік (доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник); 2) про результати виконання державної політики у сфері соціального захисту населення району в 2016 році (виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач); 3) про підсумки роботи освітянської галузі району за 2016 рік (доповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан); 4) про підсумки роботи галузі культури району за 2016 рік (виступала начальник відділу культури і туризму райдежадміністрації Катерина Третьякова); 5) про підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за 2016 рік (доповідали головний лікар Тульчинської ЦРЛ Віталій Лисиця, головний лікар Тульчинського РЦ ПМСД Віталій Нечипорук).
У вступному слові голова райдержадміністрації розповів про деякі тенденції розвитку нашого району та його позиції на обласному рівні. Також М.Підболячний підвів підсумки колегії, зазначивши, що за результатами засідання буде підписане відповідне розпорядження голови райдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік».