Засідання колегії райдержадміністрації: підсумки розвитку району в І-му півріччі поточного року

Дата: 04.08.2017 15:23

4 серпня 2017 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів засідання колегії райдержадміністрації за участю членів колегії, голів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районної ради, місцевих ЗМІ та ін.

Розглядалися наступні питання порядку денного: 1) про стан виконання основних показників реального сектору економіки за І півріччя 2017 рік (доповідала начальник управління економіки райдержадміністрації Юлія Дудкевич); 2) про стан виконання районного та місцевих бюджетів за підсумками І-го півріччя 2017 року (виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Шевчук); 3) про стан збирання зернових та зернобобових культур в районі (доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко); 4) про результати виконання державної політики у сфері соціального захисту населення району у І-му півріччі 2017 року (виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач); 5) про стан реалізації на території району Урядової програми «Доступні ліки» у І-му півріччі 2017 року (доповідав головний лікар Тульчинського РЦ ПМСД Віталій Нечипорук); 6) культура – складова сталого економічного розвитку громади (виступала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова).

У вступному слові голова райдержадміністрації повідомив про зміни у складі членів колегії. По завершенні всіх виступів М.Підболячний підвів підсумки колегії, зазначивши, що за результатами засідання буде підписане відповідне розпорядження голови райдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І-е півріччя 2017 року».