Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 25.07.2014 16:30

25 липня 2014 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Галина Роспутна провела засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Олексія Авраменка, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району, працівників райдержадміністрації, районої ради, комунальних ЗМІ. Розглянуто наступні питання порядку денного: 1) про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку району за І-ше півріччя 2014 року; 2) про стан виконання заходів з енергозбереження на території району та переведення об’єктів теплопостачання на альтернативні види палива; 3) про стан науково-технічного опрацювання документів окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій району; 4) про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації; 5) про роботу райдержадміністрації із зверненнями громадян та дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» за І-ше півріччя 2014 року; 6) про стан кадрової роботи та дотримання вимог антикорупційного законодавства в апараті, управліннях, відділах райдержадміністрації та стан виконавської дисципліни та організації контролю за виконанням актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій за підсумками І-го півріччя 2014 року. Зі звітом по першому питанню порядку денного на зібранні виступили голова райдержадміністрації Галина Роспутна та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник.
За підсумками засідання керівники району дали конкретні доручення сільським, селищним, міському головам, керівникам підприємств, установ, організацій, управлінь, відділів, служб, наголосили на чіткій, злагодженій роботі, залученні спонсорської допомоги для вирішення проблемних питань життєдіяльності територіальних громад.
З питань виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», роз’яснення змін до законодавчих актів щодо мобілізації на засіданні виступив та відповів на запитання присутніх військовий комісар Тульчинського районного військового комісаріату Дмитро Слободянюк.