Засідання комісії райдержадміністрації

Дата: 12.12.2017 14:43

На виконання рішень обласної комісії ТЕБ та НС та відповідно до Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської районної державної адміністрації 12 грудня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ході якого було розглянуто наступні питання:
І.Про заходи з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій (Савишена Л.О., Роспутна Г.Г.)
ІІ.Про затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік (Деркач Ю.Г.)
ІІІ.Про здійснення заходів із попередження виникнення нещасних випадків та посилення інформаційної роботи щодо правил поведінки у разі виявлення місцевим населенням вибухонебезпечних предметів (Рудик С.В.)
ІV.Про профілактику спалахів інфекційних хвороб, масових отруєнь та епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гості кишкові інфекції (Роспутна Г.Г.)
V.Про затвердження Переліку потенційно небезпечних об’єктів Тульчинського району та Графіку впровадження автоматизованої системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей в разі їх виникнення на об’єктах Тульчинського району (Деркач Ю.Г.).
За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень підготовлені рішення та доведені до виконавців (додається)
Віталій Побережник подякував членам комісії за плідну роботу протягом поточного року та зауважив, що має надію на зменшення кількості природних та екологічних проблем нашого району для його стабільного розвитку.