Засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 06.10.2017 16:40
Кількість переглядів: 85

За зверненнями Холодівського сільського голови та відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації першим заступником голови райдержадміністрації, першим заступником голови комісії ТЕБ та НС В.І.Побережником було ініційовано позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС з приводу виділення коштів для відновлення даху ЗОШ I-II ст.. с.Холодівка пошкодженого внаслідок НС, яка сталась 21.09.2017 року на території Тульчинського району.
За інформацією В.І.Побережника, внаслідок додаткового обстеження , було виявлено потребу у додатковій заміні шиферу на даху у кількості 290 шт..
За результатами обговорення, комісією прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету у сумі 60 тис грн.. для відділу освіти районної державної адміністрації для проведення ремонтних робіт.
В.І.Побережник подякував членам комісії за розуміння та побажав підряднику найшвидше відновити школу для проведення виховного процесу.