Засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 09.03.2016 11:36

9 лютого 2016 року відповідно до колективного звернення жителів сіл Клебань та Гути стосовно екологічної ситуації, що склалася на території Клебанської сільської ради, головою Тульчинської районної державної адміністрації Миколою Підболячним було прийнято розпорядження №28 від 09.02.2016 року «Про утворення робочої групи для обстеження басейну річки Сільниця». До складу робочої групи ввійшли спеціалісти місцевих органів виконавчої влади та представники КП «Вінницяоблводоканал», Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, депутати місцевих рад.
За результатом всебічного обстеження з виїздом у с.Клебань та на підставі висновків, що надав відділ лабораторних досліджень Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, 4 березня було проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Побережника. Під час засідання членами комісії було розглянуто дане питання та одноголосно прийнято відповідне рішення для вирішення проблемного питання (рішення та протокол додаються).