Засідання координаційної Ради з питань здійснення соціальної роботи з сім’ями

Дата: 09.09.2013 08:27

06.09.2013 року відбулось засідання координаційної Ради з питань здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах. Координаційну Раду було створено розпорядженням голови районної державної адміністрації в січні 2012 року. Основним завданнями Ради є: координація між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, та комплексне вирішення питань сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах; розгляд матеріалів про стан сім’ї в присутності суб’єктів соціальної роботи; розгляд питань про взяття сім’ї на облік, здійснення соціального супроводу, патронажу, або відсутність такої необхідності та розподіл функцій кожного суб’єкта соціальної роботи стосовно вирішення складних життєвих обставин сім’ї; сприяння підтримки членів цих сімей у вирішенні життєвих проблем, які вони не в змозі подолати за допомогою власних засобів і можливостей; попередження виникнення нових складних життєвих обставин; створення умов для подальшого самостійного розв’язання проблем, які виникають; розгляд інформації про зняття з обліку як такої, що подолала складні життєві обставини.
У засіданні взяли участь: голова Ради – заступник голови райдержадміністрації Колібабчук М.І., начальники управлінь, відділів та служб району, соціальні педагоги, психологи, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На порядку денному стояли питання розгляду матеріалів про стан сімей, які мають ознаки складних життєвих обставинах та постановка їх на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини; зняття сімей, які перебувають на обліку як такі, що опинились в складних життєвих обставинах; взяття під соціальний супровід сімей. Загалом було розглянуто 19 питань.