Засідання районної протиепізоотичної комісії

Дата: 13.01.2017 16:20

На виконання Протоколу №1 Державної надзвичайної протиепіозоотичної комісії при Вінницькій обласній державній адміністрації про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней, високо патогенного грипу птиці, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби.
.13 січня 2017 року в приміщенні конференц-зали районної ради відбулось засідання надзвичайної протиепіозоотичної комісії при Тульчинській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації-голови протиепізоотичної комісії В.І.Побережника.
Заслухавши інформацію виступаючих :
- Онуфрійчука С.І.- начальника управління Держпродспоживслужби в Тульчинському районі, про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней (далі АЧС), високопатогенного грипу птиці, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби;
- Німого О.О - мисливствознавця ДП Тульчинського лісового та мисливського господарства, про виконання заходів по профілактиці заносу вірусу африканської чуми в лісомисливське господарство району та проведеної роботи щодо доведення до оптимальної чисельності диких кабанів у лісомисливських угіддях;
- Деркача Ю.Г. – завідуючого сектору цивільного захисту,оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації щодо наявних сил та засобів цивільного захисту Тульчинського району, що можуть залучатись до
реагування на надзвичайні ситуації, членами комісії було підготовлено рішення для забезпечення непоширення інфекційних хвороб тварин та стабільної протиепіозоотичної ситуації в районі.
Підсумовуючи засідання, В.І Побережник звернув увагу присутніх, що лише повне виконання заходів рішення та взаємодія всіх служб забезпечать стабільну економічну та продовольчу ситуацію не лише в районі, а й в Україні в цілому.