Глава держави вимагає від Уряду збільшити виплати громадянам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2013 16:11

Президент України Віктор Янукович вимагає від Кабінету Міністрів збільшити фінансування програм соціального і медичного захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час зустрічі з трудовим колективом Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» Глава держави повідомив, що цього року з державного бюджету на соціальні виплати «чорнобильцям» має бути виділено 2 мільярди 623 мільйони гривень, що тільки на 1 відсоток більше, ніж торік, а на лікування - лише 50 мільйонів гривень.

«Мене такі цифри категорично не задовольняють. Тому вимагаю від Уряду винайти можливість суттєво збільшити державні виплати на соціальний і медичний захист громадян України, які постраждали від Чорнобильської катастрофи», - сказав Віктор Янукович.

Президент підкреслив: державна допомога має надаватися виключно тим, хто дійсно її потребує і має на це законне право. Тому Глава держави доручив профільним органам центральної влади провести ретельну перевірку списків осіб, які її отримують.