"Зелений тиждень – 2014"

Дата: 11.12.2013 12:30

Відповідно до листа заступника Міністра-керівника апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України Сеня О.В. від 28.11.2013р.  №37-16-3-11/24389 повідомляємо наступне.
Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує про 79-ту міжнародну виставку-ярмарку «Зелений тиждень-2014», яка відбудеться з 17 по 26 січня 2014 року у м.Берліні (Німеччина) і просить вінницьких товаровиробників конкурентноспроможної сільськогосподарської продукції надати свої вироби для презентації та дегустації міжнародним споживачам. У разі успішного представлення продукції українські товаровиробники матимуть реальні можливості для збуту своєї продукції на зарубіжних ринках.
Основні напрямки виставки: харчова промисловість, національна кухня, продукція для сільського та лісового господарства, садівництво, мисливство і рибальство.