Зібрання учасників АТО: вирішення нагальних проблем

Дата: 29.04.2016 12:21

28 квітня 2016 року в актовій залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації (м. Тульчин) відбулася зустріч-нарада учасників АТО, активістів громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» на чолі з Віталієм Харченком з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ, що забезпечують надання нашим захисникам земельних ділянок, медичне, соціальне та інше обслуговування, вирішують різні проблеми і надають допомогу їм та членам їх сімей.

В роботі наради взяв участь районний Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (керівник – Валентин Пелих, заступник керівника – Олександр Мокринський). Найбільше учасників зустрічі цікавили земельні питання, тому всі роз’яснення у цій сфері надав начальник відділу Держгеокадастру в Тульчинському районі Ігор Подоляк.