Змінили місцезнаходження - куди подавати звіт з ЄСВ

Дата: 22.10.2013 16:11

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу платників ЄСВ , що відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичні особи-підприємці звіт за рік подають до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Причому, фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, такий звіт подають до 1 травня року, наступного за звітним періодом. Якщо останній день строку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим.
Якщо страхувальник у звітному періоді змінює місце обліку в органах Міндоходів, звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ за звітний період подається до органу Міндоходів за новим місцем реєстрації.