Зростає кількість «спрощенців», збільшуються надходження до бюджету

Дата: 09.08.2013 16:27

Кількість підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування, в м. Тульчині продовжує зростати. Так станом на 01.08.2013 року на обліку у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ перебувають 1500 підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та звітності, що на 105 cуб»єктів господарювання більше , ніж у відповідному періоді минулого року . Разом із зростанням кількості платників збільшуються і надходження єдиного податку до бюджету. Так, за 7 місяців поточного року до місцевих бюджетів регіону надійшло 2788,1 тис.грн. єдиного податку, що на 824,6 тис. грн. або 42 відсотка більше, ніж у відповідному періоді 2012 року.
Така позитивна динаміка кількості пов’язана з реалізацією низки заходів щодо лібералізації податкової політики стосовного малого бізнесу. «Спрощенці» мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку. Крім того , з 1 січня 2014р. саме «спрощенці» першими отримують можливість користуватися новим сервісом – електронною перевіркою.