Зустріч працівників Пенсійного фонду з підприємцями щодо легалізації заробітної плати

Дата: 23.11.2016 14:08

22 листопада 2016 року працівниками управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі було проведено зустріч з підприємцями та найманими працівниками торгівельного центру „Перлина” м. Тульчин. Мета зустрічі - ознайомити суб’єктів господарювання та найманих працівників з наслідками отримання заробітної плати «в конвертах» та нелегальної зайнятості, а також вплив даних факторів на майбутню пенсію та отримання інших соціальних гарантій. Слухачів було проінформовано про можливості веб-порталу Пенсійного фонду України, про необхідність отримання та звірки даних довідки ОК-5, а також запропоновано звернутися з заявою до Пенсійного фонду для реєстрації на Веб-порталі. На запитання слухачів працівниками управління були надані змістовні відповіді та роздані тематичні інформаційні буклети.