Зустріч працівників Пенсійного фонду з підприємцями Шпиківської об’єднаної територіальної громади

Дата: 27.01.2017 07:35

26 січня 2017 року начальником управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі Мельник А.В. та начальником відділу платежів до пенсійної системи Мазуром І.М. було здійснено виїзд до смт. Шпиків до Шпиківської об’єднаної територіальної громади на зустріч з підприємцями та їх найманими працівниками. Під час зустрічі спеціалістами управління Пенсійного фонду було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо законодавчих змін про оплату праці та зайнятість населення, які відбулися з 01 січня 2017р. (зокрема, підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн. і необхідність нарахування й сплати ЄСВ в сумі 704 грн.). Також, фахівцями Пенсійного фонду на зустрічі з підприємцями та найманими працівниками безпосередньо на їх робочих місцях, було роз’яснено, як впливає „тіньова” зайнятість на майбутню пенсію, і яких соціальних гарантій вони можуть бути позбавлені, працюючи нелегально.

На запитання суб’єктів господарювання, працівниками управління Пенсійного фонду були надані змістовні відповіді, а також роздані власноруч розроблені та виготовлені тематичні інформаційні буклети.