Зустріч студентів І курсу Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ з представниками відділу поліції

Дата: 01.04.2016 09:11

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в Тульчинському районі з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, розвитку позитивної взаємодії між поліцією та студентами, 29 березня 2016 року начальник сектору Тульчинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області майор поліції С.Капелюшний запросив студентів І курсу Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ до чергової частини відділу поліції.
Така зустріч є новітньою формою профілактичної роботи зі студентами, спрямованою на профілактику правопорушень та негативних проявів серед молоді, а також формування позитивної громадської думки щодо діяльності поліції. Старший інспектор Тульчинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області майор поліції О. Омелянчук роз'яснила права і обов'язки, кримінальну і адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень.