Зустріч в трудовому колективі швейного цеху ТОВ „НВКП УКРІНТАЛ-СЕРВІС”

Дата: 28.09.2017 14:49

27 вересня 2017 року заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алла Авраменко, провела зустріч в трудовому колективі швейного цеху ТОВ „НВКП УКРІНТАЛ-СЕРВІС”.
Під час зустрічі фахівець ознайомила присутніх з основними положеннями пенсійної реформи, зокрема щодо запровадження нової формули нарахування пенсій за єдиним підходом для „старих” і „нових” пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати 3764,40 грн., акцентувала увагу на поетапне збільшення трудового стажу для виходу на пенсію з 25 років до 35 років, про скасування обмеження розміру працюючим пенсіонерам, також поінформувала про основні зміни які внесені Законопроектом №6614 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.
Заступник начальника управління розповіла про новації обслуговування громадян за допомогою централізованої системи „Призначення та виплата пенсії” та про перелік послуг, які можна отримати зареєструвавшись на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання та інформаційні буклети.