Зверненням громадян – особливу увагу

Дата: 20.06.2013 09:31
Кількість переглядів: 20

Одним із основних напрямків роботи працівників по забезпеченню доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян є виконання вимог Закону України «Про звернення громадян». В основі цієї роботи, перш за все, лежить уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до відділення Міндоходів в районі, а також постійний аналіз, узагальнення усних і письмових звернень.
З початку поточного року на особисті прийоми до посадових осіб відділення Міндоходів в Тульчинському районі звернулося 22 особи. Основними питаннями, що порушували громадяни на особистому прийомі були питання оподаткування доходів фізичних осіб (єдиний податок) - 2, податок на прибуток – 1, місцеві податки і збори (плата за воду, плата за землю) - 2, питання використання РРО та КОРРО – 2, питання контрольно-перевірочної роботи – 3, податок на додану вартість-1, ПДФО–5, патентування деяких видів підприємницької діяльності -1, реєстрація та облік платників податків – 1, номери облікових карток фізичних осіб - 2, ліцензування певних видів господарської діяльності – 1, подання податкової звітності - 1.
Своє право на звернення громадяни можуть реалізувати, звернувшись до посадових осіб під час проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія». Під час проведення останньої прямої телефонної лінії надійшло 8 дзвінків, що належали до компетенції органів Міндоходів.
Шановні громадяни! У Центрі обслуговування платників податків за адресою: м.Тульчин, вул. Леніна, буд.51, діє приймальня громадян, де згідно із затвердженим графіком, в установлені дні та години, проводяться особисті прийоми громадян, посадовими особами відділення з питань, що входять до компетенції органів Міністерства доходів і зборів.