Звітність з ЄСВ – Інтернетом зручніше

Дата: 11.12.2013 12:59

Для подання звітності з ЄСВ законодавством передбачено лише 2 варіанти: або платник надсилає звіт в електронному вигляді на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів, або ж подає особисто, завітавши у Центр обслуговування платників за місцем податкового обліку.
Формат електронного звітування з єдиного внеску – зручний та вигідний, адже економить час та кошти страхувальника. Для онлайн-звітування платникам необхідно завантажити з Інтернет – ресурсів відповідне програмне забезпечення та безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у пунктах реєстрації користувачів, які діють при Вінницькій, Жмеринський та Крижопільській ОДПІ.
Отож, шановні платники! Аби не витрачати дорогоцінний час на поїздку до податкової інспекції для подання звіту по ЄСВ, Головне управління Міндоходів у Вінницькій області пропонує скористатися сучасним та зручним способом подання звітності по ЄСВ засобами електронного зв’язку.
Головне управління Міндоходів у Вінницькій області