Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

1 жовтня – День ветерана і Міжнародний день людей похилого віку

Дорогі наші ветерани війни і праці!
 
З 2003 року ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку як День ветерана. Слово «ветеран» для нашого народу є шанованим і дорогим з багатьох причин. По-перше, це люди, які відстояли свободу і незалежність України в роки воєнних лихоліть; по-друге, це трударі всіх професій, які досягли поважного віку і передають свій безцінний досвід молодому поколінню; по-третє, це люди невичерпного оптимізму, потужної сили духу, зразок і гордість для всіх нас.
Райдержадміністрація, районна рада, органи місцевого самоврядування працюють над вирішенням соціально-побутових питань ветеранів району, забезпечення належного медичного обслуговування, пенсійних та одноразових виплат. Велика подяка всім ветеранам Тульчинщини за трудові здобутки, передачу трудового і життєвого досвіду молодим трудівникам, небайдужість і активність у вирішенні різноманітних питань сьогодення.
З нагоди Дня ветерана дозвольте, шановні наші земляки, від імені райдержадміністрації та районної ради побажати вам міцного здоров’я, оптимізму, щастя і радості, миру і благополуччя!
 
Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
                        Анатолій Бузік                           Олексій Авраменко
Вернуться