13 серпня – День працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини Тульчинщини!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом   – Днем працівників ветеринарної медицини.

Високий професіоналізм, самовідданість, готовність вчасно прийти на допомогу у важку хвилину характеризують працівників ветеринарної галузі району. Ветеринарні лікарі Тульчинщини забезпечують вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашого краю. Маємо надію, що славні, багаторічні традиції місцевих ветеринарних фахівців гідно продовжуватимуть молоді випускники Тульчинського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, а досвідчений педагогічний колектив докладе максимальних зусиль у підготовці справжніх майстрів своєї справи. Переконані: ваш досвід, знання, майстерність, сучасні методи діагностики і лікування поєднуватимуться з високою відповідальністю за здоров’я людства і братів наших менших – тварин.

Прийміть найщиріші побажання мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добробуту,  злагоди і добра, миру і радості у ваших сім’ях!

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко