Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

14 жовтня – День художника

Шановні майстри образотворчого мистецтва району!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем художника.

Світова і вітчизняна культура уславлена іменами Д.Левицького, І.Айвазовського, І.Рєпіна, І.Їжакевича, О.Новаківського, К.Білокур, які в різний час жили і працювали в Україні. У творчості місцевих майстрів пензля органічно поєднуються академічна класика, фольклорні мотиви і сучасність, що сприяє розвитку українського національного мистецтва. Відомі далеко за межами Тульчина художники М.І.Богуш, М.В.Довгань, С.М.Довгань, О.В.Довгань, Г.І.Зорик, М.Ф.Лукашенко, П.П.Олійник, Г.В.Олійник, В.С.Рижий, С.П.Ткачук та інші. Вони є учасниками і переможцями багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних та місцевих образотворчих конкурсів і виставок. Спасибі вам за натхненну працю, за ваш талант, за високий професіоналізм у підготовці молодої зміни!

З нагоди цього чудового свята бажаємо всім художникам району здоров’я міцного і щастя земного, творчого натхнення і мистецьких злетів, талановитих учнів і вдячних шанувальників.

 

З повагою

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва

Вернуться