Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

14 жовтня – День захисника України

Шановні ветерани Другої світової війни та  Збройних Сил,  учасники Антитерористичної операції, військовослужбовці, дорогі земляки!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх, хто в різний час служив і в даний момент служить у лавах Збройних Сил України, хто зі зброєю в руках захищав і продовжує боронити свободу і незалежність Батьківщини, з державним святом – Днем захисника України.

Ви обрали героїчну професію, яка завжди була, є і буде нелегкою, але почесною, суспільно необхідною  для України. Це свято мужності традиційно об’єднує справжніх чоловіків, лицарів рідного краю. Патріотизм, самовідданість всіх поколінь воїнів-захисників є яскравим прикладом для молоді, особливо у час грізних випробувань неоголошеної війни на сході України.

З нагоди Дня захисника України зичимо ветеранам війни та Збройних Сил, героям АТО (ООС), молодим військовослужбовцям міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, оптимізму, матеріального добробуту, родинної злагоди і значних успіхів у військовій справі, щоб над рідною землею завжди сяяло мирне, безхмарне небо.

Зі святом, дорогі друзі! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва

Вернуться