14 жовтня – День захисника України

Шановні ветерани Другої світової війни та  Збройних Сил,  учасники Антитерористичної операції, військовослужбовці, дорогі земляки!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх, хто в різний час служив і в даний момент служить у лавах Збройних Сил України, хто зі зброєю в руках захищав і продовжує боронити свободу і незалежність Батьківщини, з державним святом – Днем захисника України.

Ви обрали героїчну професію, яка завжди була, є і буде нелегкою, але почесною, суспільно необхідною  для України. Це свято мужності традиційно об’єднує справжніх чоловіків, лицарів рідного краю. Патріотизм, самовідданість всіх поколінь воїнів-захисників є яскравим прикладом для молоді, особливо у час грізних випробувань неоголошеної війни на сході України.

З нагоди Дня захисника України зичимо ветеранам війни та Збройних Сил, героям АТО (ООС), молодим військовослужбовцям міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, оптимізму, матеріального добробуту, родинної злагоди і значних успіхів у військовій справі, щоб над рідною землею завжди сяяло мирне, безхмарне небо.

Зі святом, дорогі друзі! Слава Україні! Героям слава!

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва