Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2019 року в Тульчинському РБК голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та новообраний народний депутат України Л ....

  • Державний прапор – символ України

    28-а річниця Незалежності України в Тульчині: урочисте підняття Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного та широкої громадс ....

  • 24 серпня – 28-а річниця незалежності України

    Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 28-ю річницею незалежності України. 24 серпня 1991 року почався відлік ....

15 липня – День українських миротворців

Шановні земляки-миротворці, дорогі друзі!

Районна державна адміністрація і районна рада вітають жителів району з Днем українських миротворців.

Здобувши незалежність, Україна стала повноправним учасником світових процесів підтримки на регіональному рівні миру і стабільності. В надзвичайних випадках Організація Об’єднаних Націй застосовує миротворчі підрозділи, які за 65 років існування такої практики зарекомендували себе позитивно. Багато локальних конфліктів по всій планеті не переросли в глобальні чи перманентні війни лише завдяки зусиллям миротворців ООН.

Верховна Рада України встановила цей день у 2013 році з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Українські миротворці за останнє десятиліття побували з почесною і відповідальною місією в різних країнах Європи, Азії, Африки. Серед них є наші земляки - висококваліфіковані фахівці з військової справи.

З нагоди Дня українських миротворців вітаємо всіх, хто з честю і гідністю виконав чи виконує цю місію, бажаємо міцного здоров’я і щастя, сімейного тепла і злагоди, миру на нашій землі, благополуччя і процвітання Україні!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва

Вернуться