Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Шановні жителі району, земляки!
 
Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають всіх жителів району з Міжнародним днем сім’ї.
Споконвіку сім’я вважається фундаментальною ланкою суспільства, його маленькою моделлю, що практично демонструє ступінь соціальної зрілості громадян. Вона є традиційним джерелом продовження роду і народу, універсальним засобом виховання наступного покоління. Ніяка держава чи її установа не в змозі повноцінно замінити кожному з нас батьків, сім’ю. Мамина турбота і ласка, мудре батьківське слово і повчальний приклад, щасливі і виховані діти – це справжній всенародний скарб, сплав суспільної злагоди і перспективи на майбутнє. Незалежна Україна продовжує розвивати всі найкращі народні традиції, вічні цінності священного сімейного вогнища. Завдання держави сьогодні – забезпечити належний соціальний захист і супровід молодих сімей, профілактику конфліктів та розлучень.
У такий святковий день бажаємо землякам Тульчинщини всіх земних благ. Хай родинне тепло і затишок завжди зігрівають ваші серця, любов і злагода панують в сім’ях, здоров’я, щастя, добробут і оптимізм не залишають ваших осель. Зі святом, дорогі друзі!
 
З повагою
 
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба 
заступник голови районної ради Надія Григорьєва

 

Вернуться