16 вересня – День працівника лісу

Шановні працівники лісового господарства!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника лісу!
Вам доводиться працювати у складних економічних умовах, але невичерпний оптимізм, традиційна послідовність та творчий підхід, високий професіоналізм дозволяють керівництву галузі знаходити вірні шляхи підвищення ефективності виробництва, забезпечення району паливом і сировиною з одночасною підтримкою і розвитком лісового масиву району. Переконані, що і надалі ви зберігатимете високі показники серед провідних галузей господарського комплексу Тульчинщини і дбайливо охоронятимете та примножуватимете зелену красу рідного краю.
З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди і добробуту сонця і тепла від природи, нових трудових звершень!

голова районної державної адміністрації
Віталій Чуба