Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

17 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутово-го обслуговування населення

Шановні працівники комунальної і побутової сфери району!
 
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Ваша щоденна праця приносить в оселі жителів району затишок і комфорт. Ви також надаєте послуги установам, підприємствам і організаціям району. В центрі вашої турботи завжди є людина, намагання забезпечити якісне і вчасне надання житлово-комунальних послуг, повний розрахунок за надані роботи. Для вирішення проблем галузі необхідно запровадити прилади обліку  на всі види послуг, добиватися підвищення якості робіт, перейти на договірні принципи обслуговування замовників, забезпечити відповідність тарифів реальним витратам.
Віримо, що працівники галузі з честю складуть екзамен реформування своєї системи, забезпечать якісно новий рівень надання послуг, розширюватимуть надання їх у сільській місцевості.
З нагоди професійного свята бажаємо працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, радості, любові, добробуту, витримки і натхнення, завжди вдячних клієнтів. Нехай доля буде прихильною до вас, дорогі друзі!
З повагою
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба
заступник голови районної ради Надія Григорьєва
Вернуться