17 вересня – День рятівника

Дорогі друзі !

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас, людей високого гарту, з професійним святом – Днем рятівника.
В умовах динамічного сьогодення, коли, на жаль, природні катаклізми, аварії чи катастрофи техногенного характеру, не така вже й рідкість, на вас покладається особлива відповідальність: порятунок і захист людей. Таким чином, від вашої мужності, професійної та фізичної підготовки залежать долі наших земляків.
Нехай і надалі ваша відданість справі, готовність захищати здоров’я і життя людей, національні багатства держави лише зміцнюються і надихають вас на нові досягнення у такій благородній і гуманній справі.
Здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

Голова райдержадміністрації                Голова районної ради

Анатолій Бузік                               Олексій Авраменко