Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

19 серпня – День пасічника

Шановні пасічники району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом – Днем пасічника.
Традиційно в цей день православні віруючі святкують велике релігійне свято – Преображення Господнє або Спас, одне з найбільших хліборобських свят. Його також називають святом врожаю. Кожен селянин вважав за святий обов’язок віднести до церкви на посвяту овочі, фрукти, хліб, мед у стільниках. А щоб на кожному святковому столі був духмяний мед, ви працюєте наполегливо і самовіддано, з великою любов’ю до природи протягом усього року.
Мед – це крапелька сонця на тарілці. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до вашої нелегкої кропіткої праці. Ви, шановні пасічники, даруєте людям часточку сонячного тепла –цілющий, життєдайний, неповторний та завжди бажаний нектар.
З нагоди професійного свята зичимо вам міцного здоров’я і оптимізму, щедрих медових зборів, добра та щастя вашим родинам, мирного неба Україні.

З повагою

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба 

заступник голови районної ради Надія Григорьєва

Вернуться