20 грудня – День міліції

Шановні правоохоронці!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом – Днем міліції.
Забезпечувати правопорядок, охороняти життя і власність громадян, гарантувати законність і спокій у суспільстві – священний обов’язок працівників міліції. Тому ваша діяльність за всіх часів залишатиметься не лише напруженою і відповідальною, але й суспільно необхідною і почесною. У цей святковий день ми вшановуємо наших захисників, з вдячністю згадуємо тих, хто не пошкодував здоров’я і навіть життя у небезпечній боротьбі зі злочинністю та сепаратизмом у зоні АТО.
Захист конституційних прав громадян, забезпечення недоторканості приватного і державного майна, спокій і злагода в суспільстві – ось головні пріоритети наших правоохоронних органів. Успіх цієї складної роботи залежить не в останню чергу від практичної взаємодії райвідділу міліції з органами місцевого самоврядування, трудовими колективами підприємств, установ і організацій району, профілактичної роботи в шкільному і студентському середовищі, підтримки з боку широкої громадськості.
З нагоди професійного свята зичимо всім працівникам міліції, ветеранам органів внутрішніх справ, родинам і сім’ям правоохоронців міцного здоров’я, щастя й добробуту, успішної служби, добра, миру.

Голова районної державної              Голова районної
адміністрації                                        ради