Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

22 грудня – День енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району!
 
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика.
Кожний знає, що енергетична галузь – це основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу району, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери. Важливу роль у цій галузі відіграє забезпечення на належному рівні технічного озброєння і безпеки праці трудівників. Високий професіоналізм, чіткість та оперативність у роботі притаманні нашим енергетикам завжди, а особливо за надзвичайних природних чи економічних обставин, які, на жаль, маємо нині.
Крім того, вирішальною умовою стабільної роботи енергетичних систем є вчасні і повні розрахунки за спожиту електроенергію. В цій роботі енергетикам мають сприяти органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, всі споживачі.
З нагоди професійного свята від усієї душі бажаємо вам, шановні енергетики, здоров’я і безмежного щастя, родинної злагоди і благополуччя, вагомих успіхів у роботі.
 
Голова районної державної                   Голова районної
адміністрації                                              ради
         Галина Роспутна                                Олексій Авраменко
Вернуться