Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

24 серпня – 22-а річниця незалежності України.

Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 22-ю річницею незалежності України.
24 серпня 1991 року почався відлік нової української історії. За цей відносно короткий відрізок часу наша держава пройшла складний шлях суспільної розбудови, становлення і зміцнення нової демократичної України і досягла повноліття у вимірі окремого людського життя. Вагома частка в процесах державотворення, примноження промислового і сільськогосподарського потенціалу по праву належить всім трудівникам району. Для подальшого поступу вперед сьогодні нам потрібні комплексні та ефективні соціально-економічні реформи, започатковані Президентом України В.Януковичем. Завдання кожного з нас – довести, що суспільна злагода, соціальні гарантії та економічні перспективи держави Україна – реальні, а демократія і громадянські свободи – непорушні.
В День незалежності України зичимо усім міцного здоров’я, витримки, професійної майстерності, успіхів на всіх ділянках роботи, ветеранам війни і праці – щасливого довголіття і благополуччя, молоді – оптимізму і наснаги. Нехай свято незалежності принесе подальшу консолідацію суспільства, додасть нам всім енергії і результативності у праці в ім’я того, щоб закріпити і поглибити позитивні здобутки.
З нагоди свята бажаємо кожній родині Тульчинщини добробуту, миру, злагоди, добра і любові!
 
Голова районної державної                           Голова районної
адміністрації                                                     ради
              Анатолій Бузік                                          Олексій Авраменко

 

 

Вернуться