Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

27 вересня – День туризму

Шановні друзі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради дозвольте привітати членів спортивно-туристичного клубу «Сталкер» та всіх активних мандрівників з чудовим святом – Днем туризму.
Світ навколо нас різноманітний і цікавий, тому природним бажанням для кожної людини є його вивчення, дослідження. Більшість з нас робить це за допомогою телевізора і літератури, але є особлива категорія людей, які за будь-яких обставин все хочуть побачити на власні очі. Місцева влада підтримує цей рух через різноманітні програми, вважаючи пріоритетною серед них програму розвитку так званого «зеленого туризму», тобто, відпочинку на мальовничій природі Поділля.
Відважним дослідникам планети і людської цивілізації зичимо в цей день міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла, значних успіхів у своїй пізнавальній діяльності. Хай обраний шлях завжди приносить вам радість і неповторні враження!

 

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

                        Анатолій Бузік                                   Олексій Авраменко

Вернуться