Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Апаратна нарада в райдержадміністрації

16 червня 2017 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
У вступному слові голова райдержадміністрації проаналізував підсумки проведення в районі Міжнародного фестивалю OPERAFEST-TULCHYN, подякував всім присутнім за підготовку та успішне проведення масштабного заходу, окреслив головні завдання наради.
Про заходи з припинення стихійної торгівлі в м. Тульчині доповідали перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник і міський голова В.Весняний. Про державну реєстрацію речових прав повідомила завідувач сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації Ірина Мельник. Про підсумки проходження опалювального сезону 2016-2017 р.р. доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук. Про проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учнів доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан. Про розробку програми інформатизації «Електронна Тульчинщина» та про розвиток корпоративної електронної пошти райдержадміністрації доповів заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов.
Підсумки наради підвів голова райдержадміністрації М.Підболячний, визначивши конкретні завдання посадовцям.
Вернуться