Чергові загальні збори членів Вінницького регіонального відділення Асоціації Міст України відбулись у м. Тульчині

17 вересня 2013 року шістнадцять міських голів Вінницької області  на чолі з головою регіонального відділення Асоціації Міст України, Вінницьким міським головою Гройсманом Володимиром Борисовичем обговорили  актуальні проблеми життєдіяльності територіальних громад міст членів регіонального відділення (перешкоди економічному розвитку малих міст) та шляхи їх вирішення. У зібранні взяв участь голова Тульчинської райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік. Під час перебування на загальних зборах міські голови мали змогу ознайомитись із соціальним та економічним потенціалом міста. Зокрема ознайомились із роботою Тульчинської філії ТОВ «ІНТЕР ФУД» (ТМ «Тульчинка»).