Безпека жнив у районі

Управління агропромислового розвитку Тульчинської райдержадміністрації інформує про те що,  днями проведено семінар-нараду з питання забезпечення охорони праці та  пожежної безпеки під час жнив в 2013 році.
На нараду були запрошені представники сільгосппідприємств (інженери по охороні праці, начальники пожежно-сторожової охорони, завідуючі токами, головні інженери). Всього присутніх 25 чоловік.
Відкрив нараду заступник  начальник управління  агропромислового розвитку Зубченко Ю.О.
З питання підведення  підсумків роботи по охороні праці за перше півріччя та заходів з охорони праці і пожежній безпеці під час жнив 2013 року виступив ст. інспектор з безпеки праці  Дачевський А.І.
По другому питанню стосовно технічного забезпечення жнив 2013 року проінформував завідувач сектором ІТЗ та ОП Книжник І.Б.
Щодо вимог правил пожежної безпеки під час  жнив 2013 року доповів начальник Тульчинської  РС УДСНС Рудик С.В.
Про заходи по санітарно-гігієнічному забезпеченню  при виконанні  с/г робіт інформував   санітарний  лікар Тульчинського МВЛДУ Вінницької ОЛЦ Максимчук С.В.
Всі учасники наради отримали нормативні документи та інформаційні матеріали з охорони праці, а також застережні плакати по пожежній безпеці для застосування в роботі, іншу інформацію.