Бібліотечно-бібліографічний урок

Важливим засобом формування системи бібліотечно-бібліографічних знань школярів є бібліотечно-бібліографічні уроки. З метою вирішення цієї проблеми Тиманівська бібліотека-філія (завідувач - Белоус Н.К.) веде курс «Основи бібліотечно-бібліографічних знань і роботи з книгою». Уроки розраховані на учнів 1-11 класів школи. Основна мета занять – зорієнтувати школярів в інформаційному світі, сприяти відвідуванню бібліотеки, залучити до книги, формувати вдумливого та уважного читача, навчити користуватися додатковими джерелами інформації, каталогами, самостійно здобувати знання, використовувати знання й уміння в області пошуку, обробки і використання інформації, як у традиційному, так і в комп'ютерному варіантах.
Для учнів 4 класу було проведено бібліотечно-бібліографічний урок «Знайомтесь: довідкові видання», на якому учні ознайомилися із видами довідкової літератури, з її значенням в житті людини. Діти навчилися користуватися довідниками, енциклопедіями та словниками. На кожному занятті діти знайомляться також з електронними джерелами інформації, доступу в Інтернет.