Благодійний марафон Народного майдану Вінниччини

З ініціативи Народного Майдану Вінниччини (комендант – Басюк І.В.) в м. Вінниці (пл. Театральна) 28 червня 2014 року о 18.00 стартує Благодійний Марафон «Я врятую Україну!», який пройде по всіх районних центрах Вінницької області.
Даний захід носить агітаційно-патріотичний характер. Його мета: збір благодійної допомоги для українських воїнів, що перебувають в зоні бойових дій на Сході, інформаційна підтримка населення щодо суспільної ситуації, патріотичне виховання вінничан. В заході візьмуть участь артисти, громадські діячі, журналісти, представники військових формувань та державних органів.
Запрошуються всі небайдужі громадяни! Україна у нас одна на всіх!