Чергове засідання комісії з контролю за станом перевезення пасажирів

Сьогодні, 10.08.2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Віталія Побережника, за участю членів комісії з контролю за станом пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Тульчинському районі, відбулося чергове засідання, на яке було запрошено представників ПрАТ «Тульчинське АТП 10507». Відповідно до подання  Бортницької, Печерської та Юрківської сільських рад, було розглянуто питання щодо дотримання умов згідно укладених договорів з Перевізником. За результатами розгляду складено відповідний протокол.