23 серпня - День Державного Прапора України

Шановні земляки!
В переддень свята Незалежності України ми вшановуємо національні державні символи, зокрема, український прапор. В офіційному календарі 23 серпня відзначено, як День Державного Прапора України. Дозвольте привітати вас з цим чудовим святом і звернутися до керівників установ, підприємств і організацій району всіх форм власності, жителів населених пунктів району з проханням розмістити на будівлях і житлових будинках 23 і 24 серпня державні прапори України, як очевидний прояв нашої шани і поваги до державних символів, до незалежної України.

Голова районної державної                           Голова районної
адміністрації                                                    ради