Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

16 червня – День медичного працівника

Дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас, людей найгуманнішої професії, зі святом – Днем медичного працівника.

Традиційно ми вшановуємо самовіддану працю, справжнє подвижництво колективів лікувальних закладів району: лікарів, середніх та молодших медичних працівників, які докладають чимало зусиль щодо надання на належному рівні медичної допомоги населенню. Наша медицина дедалі активніше прилучається до світового досвіду, освоює сучасні технології, діагностичні, лікувальні та операційні методики. Практичні зміни у Вінницькій області в даній галузі  - підтвердження намірів держави радикально реформувати суспільно важливу сферу згідно відповідних завдань і доручень Президента України.

Головними завданнями на шляху реформ є фінансова підтримка галузі, підвищення соціального статусу медичного працівника, створення надійного, зрозумілого всім механізму реалізації конституційного права громадян на охорону здоров’я. Тут потрібен комплексний підхід, який охоплював би все – вдосконалення профілактичної роботи і медичного обслуговування, поліпшення умов життя та праці людей, екологічного та санітарного стану довкілля, розвиток фізичної культури і спорту, впровадження здорового способу життя.

З нагоди професійного свята зичимо медичним працівникам району, ветеранам галузі всіх земних благ, успіхів у нелегкій, благородній праці, так потрібній людям. Міцного вам здоров’я, щастя і добра!

З повагою

голова райдержадміністрації          голова районної ради

            Анатолій Бузік                            Олексій Авраменко

Вернуться